Sorumluluk Sigortaları

Allianz - sorumluluk_sigortasi_640x138__1363264891_195.87.252.11
Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Bu ürünümüz ile sürücüleri, yardımcıları ve yolcularınızı doğabilecek beklenmeyen rsiklere karşı koruma altına alabirsiniz.
Zorunlu Karayolu Taşımacılık Mali Sorumluluk Sigortası 
Zorunlu Karayolu Taşımacılık Mali Sorumluluk Sigortası ile bir kaza sonucu araçtaki yolculara karşı oluşabilecek mali sorumluluklarınızı güvence altına alarak size destek oluyoruz.
Özel Güvenlik Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası 
Özel Güvenlik Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası ile özel güvenlik hizmetleriniz sırasında gerçekleşebilecek iş risklerinden doğan olumsuzluklara karşı çalışanlarınızı ve şirketinizi güvence altına alıyoruz.
Tehlikeli Maddeler ve Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası
Tehlikeli Maddeler ve Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası ile firmanızın üçüncü şahıslara karşı sorumluluklarını üstleniyoruz.
Tüpgaz Zorunlu Sorumluluk Sigortası
LPG işindeyseniz beklenmedik durumlara hazırlıklı olmanız tedbiri elden bırakmamanız gerekir. En küçük hata bile ciddi sonuçlar doğurarak size maddi yük getirebilir. Tüpgaz Zorunlu Sorumluluk Sigortası ile bu sonuçlardan doğabilecek yüklere karşı sizi koruyoruz.
Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası 
Sağlık sektöründe uzman, doktor veya diş doktoru olarak çalışıyorsanız, Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası güvencesi altında olmalısınız. Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası mesleki faaliyetlerinizi yerine getirirken doğabilecek tazminat taleplerine karşı sizleri güvence altına alıyoruz.

Üçüncü Şahıs Mali Sorumluluk Sigortası
Üçüncü Şahıs Mali Sorumluluk Sigortası ile mesleki faaliyetiniz esnasında üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlardan doğabilecek tazminat taleplerine karşı sizleri güvence altına alıyoruz.
İşveren Mali Sorumluluk Sigortası
İşveren Mali Sorumluluk Sigortası ile Sosyal Sigortalar Kanunu’na tabi çalışanlarınızın karşılaşabileceği iş kazalarına karşı önleminizi alarak hem çalışanlarınızı hem de işinizi güvence altına alabilirsiniz.
Mali Müşavirler Mesleki Sorumluluk Sigortası
Mali Müşavirler Mesleki Sorumluluk Sigortası ile mesleğinizi icra ederken üçüncü şahıslardan tarafınıza gelebilecek tazminat taleplerine karşı sizi koruma altına alıyoruz.
Mimarlar ve Mühendisler Mesleki Sorumluluk Sigortası
Mimarlar ve Mühendisler Mesleki Sorumluluk Sigortası ile çalışmalarınız sırasında karılaşabileceğiniz mesleki risklerin hukuki sonuçlarına karşı korumamız altındasınız.
Ürün Mali Sorumluluk Sigortası
Ürün Mali Sorumluluk Sigortası ile faaliyetiniz esnasında meydana gelebilecek bir olay veya ürününüzün üçüncü şahıslar tarafından kullanılması sonucu doğabilecek tazminat taleplerine karşı güvence sağlıyoruz.

İHTİYACINIZA VE BÜTÇENİZE EN UYGUN SORUMLULUK SİGORTALARI
İÇİN LÜTFEN BİZE BAŞVURUN …

Allianz - isveren_sorumluluk_1200x1600px__72dpi Allianz - urun_sorumluluk_1200x1600px__72dpi Allianz - ucuncu-sahis-sorumluluk